Ir daudz aizraujošākas nodarbes par vannas istabas uzkopšanu

Ir daudz aizraujošākas nodarbes par vannas istabas uzkopšanu

Lasīts: 13 Komentāri: 0

Tuvojas vasara, kad saulīte aicina doties pie dabas, bet arī ar silto, sauso laiku putekļi rodas vairāk. Reti kuram patīkama nodarbe šķiet mājas kārtošana, kur nu vēl vannas vai poda mazgāšana. Izmantojot gudri mūsdienu tehnoloģijas un inovācijas iespējams taupīt laiku vannas istabas uzkopšanai. Vācu ražotājs ar vairāk nekā 250 gadu pieredzi keramikas ražošanā Villeroy&Boch izstrādājis vairākas inovācijas, kas ļaus jums padarīt vannas istabas uzkopšanu par tīro nieku.


Piekaramais pods – higiēnas čempions
Izvēloties piekaramo podu jūs atvieglojat grīdas un arī paša tualetes poda kopšanu. Mūsdienu tehnoloģija – atvērtā skalošanas mala Direct Flush no Villeroy&Boch, ļauj ērtāk iztīrīt poda iekšpusi un piekļūt vietām, kur līdz šim bija ļoti grūti piekļūt. Svarīga izvēle ir arī poda stiprinājumiem, tiem jābūt maksimāli slēgtiem, lai būtu vēl mazāk vietas kur uzkrāties nevēlamajiem putekļiem. Vienkārši ar mitru lupatiņu apslaukiet podu no ārpuses un iekšpuses – 30 sekunžu darbs.


Vannas istabas izlietne – tīrības paraugs
Kā panākt tīru vannas istabas izlietni? Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un inovācijas no Villeroy&Boch. Ceramicplus īpaši iestrādāts pārklājums izlietnes glazūrā, kas mazās mikroskopiskās pacēluma vietas izlīdzina, padarot izlietni maksimāli gludu, šī inovācija neļauj uzkrāties kaļķakmenim un netīrumiem uz izlietnes virsmas, bet visu noskalo. Arī tīrīšana jāveic krietni vien retāk. Turpretim dizaina cienītājiem vannas istabas izlietnes, kuras veidotas no TitanCeram materiāla, ļauj izveidot īpaši plānas, bet ļoti izturīgas malas, kur netīrumiem vienkārši nav kur palikt. Pēc veiktajiem pētījumiem noskaidrots, ka visvairāk netīrumu izlietnē ir tieši pārplūdes vietā. Villeroy&Boch ir atrisinājis šo problēmu piedāvājot ViFlow pārplūdes sistēmu – iegūstiet tikai jūs – drošība un estētika, kā arī pilnīga higiēna vannas istabā.


Nemaini paradumus, bet iekārtas
Cilvēkam visgrūtāk ir mainīt paradumus, bet šobrīd tas nemaz nav jādara, atliek vien mainīt santehnikas iekārtas. Ietaupiet enerģiju, laiku un arī, protams, naudu. Izvēlies tualetes podus ar duālo skalošanu, šobrīd iespējams skalošanu uzstādīt arī uz 4/2l, kas būtiski ieekonomēs mājsaimniecības finanšu līdzekļus. Villeroy&Boch iesaka izvēlēties energoefektīvus jaucējkrānus, kur iespējams regulēt ūdens plūsmas padevi, kā arī temperatūras iestatījumus. Izbaudiet ūdens relaksējošo spēku un taupiet resursus vienlaicīgi.
 

Komentāri

Rakstīt komentāru