Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
7
5
8
6

AUTO/MOTO

BuvCom.lv ir  interneta veikals, kur atradīsiet dažādus auto un moto aksesuārus. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, tostarp akumulatorus un to lādētājus, auto bagāžniekus, velosipēdu turētājus, kā arī dažādas citas saimniecībā noderīgas lietas, lai nodrošinātu auto un moto aprūpi.

Iegādājoties auto vai moto aksesuārus tiešsaistē, pievērsiet uzmanību šādām lietām:

  • Pirms iegādājaties preci internetā, pārbaudiet atsauksmes par veikalu: reizēm pietiek ar veikala nosaukuma ievadīšanu Google, lai izprastu cik droši ir tajā iepirkties, iepazīstieties ar atsauksmēm Google un apskatiet kā tiek reaģēts uz sūdzībām, ja tādas ir. Noteikti iepazīstieties ar veikala iepirkšanās noteikumiem, jo dažkārt tur var atrast informāciju, kas tieši var ietekmēt vēlmi iepirkties, piemēram, naudas atgriešanas politika vai komplektēšanas izmaksas. 
  • Pirms pasūtījuma veikšanas pārliecinieties par piegādes termiņiem:  Bieži tiek norādīts, ka prece ir pieejama, bet kad vēlies to iegādāties, to nepieciešams pasūtīt un piegādes termiņi ir ļoti aptuveni. Atcerieties, ka speciālo pasūtījuma preci šādos gadījumos atgriezt nevarēs, tāpēc jau iepriekš par to vienojaties ar veikalu rakstiski. 
  • Pirms iepērkaties, vienkārši salīdziniet cenas: Latvijā ir daudz dažādu e-veikalu un tikpat dažādas arī ir cenas, bet nereti atklājas, ka lētākā cena ir tikai marketinga triks, lai klientu pievilinātu un tad atklājas cita aina.

Kāpēc iepirkties tieši pie mums?

BuvCom.lv izceļas ar augstas kvalitātes dārza tehnikas piedāvājumu, rūpīgi izvēloties tos no uzticamiem ražotājiem. Mēs ne tikai pārdodam produktus, bet arī sniedzam klientiem vērtīgu informāciju un padomus par to izvēli. 

Mēs esam pārliecināti, ka mūsu piedāvājums un uz klientu orientētā pieeja ļaus jums veiksmīgi iepirkties mūsu veikalā.