Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
7
5
8
6

VENTILĀCIJA UN KLIMATS

BuvCom.lv ir interneta veikals, kur jūs variet iegādāties dažādus ventilācijas un klimata uzturēšanas iekārtas no uzticamiem ražotājiem. Saglabājiet svaigu un komfortablu gaisu savā mājā ar mūsu izcilajiem ventilācijas un klimata produktiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat efektīvu gaisa tīrīšanu, gaisa kondicionēšanu vai efektīvu ventilācijas risinājumu, mēs piedāvājam augstas kvalitātes ierīces un sistēmas, lai nodrošinātu ideālu vidi jūsu telpām.

Mūsu piedāvājumā ir:

 • Gaisa kondicionieri: Mūsu augstas klases gaisa kondicionieri sniedz svaigu un vēsu gaisu pat viskarstākajos laika apstākļos. Efektīva enerģijas izmantošana un modernas funkcijas padara šīs ierīces par ideālu izvēli jūsu mājai vai birojam.
 • Ventilācijas sistēmas: Nodrošiniet savai mājai vai uzņēmumam optimālu ventilāciju ar mūsu inovatīvajām ventilācijas sistēmām. Efektīvi un klusi ventilatori nodrošinās svaigu gaisu, vienlaikus nodrošinot iekšējo vidi ar siltumu vai vēsu gaisu pēc jūsu vajadzībām.
 • Gaisa attīrītāji: Mūsu augstas veiktspējas gaisa attīrītāji noņem alergēnus, putekļus un citus piesārņotājus no gaisa, nodrošinot tīru un veselīgu iekštelpu vidi. Viņu modernā tehnoloģija garantē efektīvu gaisa attīrīšanu.
 • Gaisa mitrinātāji un sausinātāji: Uzturiet optimālu gaisa mitrumu mājā ar mūsu gaisa mitrinātājiem un sausinātājiem. Tie palīdz novērst gaisa sausumu vai mitrumu, radot komfortablu vidi jūsu dzīves telpām.

Kas jāņem vērā, izvēloties rekuperatoru savam mājoklim?

Pareiza rekuperatora izvēle ir būtiska, lai nodrošinātu efektīvu ventilāciju un siltuma atgūšanu jūsu mājā vai citās telpās. Šeit ir trīs galvenie parametri, uz kuriem vajadzētu koncentrēties, izvēloties rekuperatoru:

 • Gaisa plūsma (CFM vai m³/h): Noteikt pareizo gaisa plūsmu ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu efektīvu ventilāciju. Tas nosaka, cik daudz gaiss var tikt apstrādāts un cirkulēts telpā stundā. Izvēloties rekuperatoru, ir jāņem vērā telpas izmērs un vajadzīgā gaisa plūsma, lai nodrošinātu labu gaisa kvalitāti.
 • Siltuma atgūšanas efektivitāte (Siltuma atgūšanas efektivitāte vai EER): Šis rādītājs norāda, cik efektīvi rekuperators atgūst siltumu no izplūstošā gaisa un pārnes to uz ieplūsto gaisu. Jo augstāka ir siltuma atgūšanas efektivitāte procentos, jo efektīvāks ir rekuperators siltuma saglabāšanā un energoefektivitātē.
 • Troksnis (dBA):Troksnis ir svarīgs faktors, īpaši, ja rekuperators tiks uzstādīts dzīvojamo telpu vai biroju vidē. Zems trokšņa līmeņa rekuperators palīdz saglabāt klusumu un komfortu. Lielākā daļa ražotāju norāda trokšņa līmeni decibelos (dBA), tāpēc, ja iespējams, izvēlieties rekuperatoru ar zemu trokšņa līmeni.

Šie parametri ir tikai pamatnostādnes, un ir jāņem vērā arī citi faktori, piemēram, uzstādīšanas vieta, filtra tipi un uzturēšanas prasības. Vislabāk ir konsultēties ar mūsu BuvCom.lv speciālistiem, lai izvēlētos rekuperatoru, kas vislabāk atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Kas jāņem vērā, izvēloties kondicionieri?

Kondicioniera izvēle ir svarīgs solis, lai nodrošinātu efektīvu dzesēšanu un apkuri telpā. Šeit ir trīs galvenie parametri, uz kuriem vajadzētu koncentrēties, izvēloties kondicionieri:

 • Jauda (BTU vai kW): Jauda norāda kondicioniera spēju dzesēt vai sildīt telpu. Lai noteiktu nepieciešamo jaudu, ir jāņem vērā telpas izmērs, izolācija, logs un citus siltuma zudumu ietekmējošos faktorus. Pārāk liels vai pārāk maz jaudas kondicionieris var būt neefektīvs un patērēt lieku enerģiju.
 • Energoefektivitātes rādītājs (SEER vai EER):SEER (Seasonal Energy Efficiency Ratio) vai EER (Energy Efficiency Ratio) ir rādītāji, kas norāda kondicioniera enerģijas efektivitāti. Jo augstāks ir SEER vai EER, jo efektīvāks ir kondicionieris enerģijas izmantošanā. Elektroenerģijas ietaupījumi ilgtermiņā var samazināt kopējās ekspluatācijas izmaksas.
 • Troksnis (dBA): Lai nodrošinātu komfortu telpā, ir svarīgi ņemt vērā kondicioniera radīto troksni. Zema trokšņa līmeņa iekārtas ir ieteicamas, it īpaši, ja kondicionieris tiks uzstādīts dzīvojamās telpās vai birojos. Trokšņa līmenis parasti tiek norādīts decibelos (dBA).

Ir arī citi faktori, kas jāņem vērā, piemēram, kondicioniera veids (sienas, loga, kanāla tipa u.c.), funkcijas (taimeris, attālinātā pults, gaisa attīrīšana), un uzstādīšanas vieta. Lai iegūtu visprecīzāko informāciju, jums varētu būt noderīgi konsultēties ar mūsu BuvCom.lv speciālistiem vai uzklausīt ražotāja ieteikumus atbilstoši jūsu konkrētajām vajadzībām un apstākļiem.

Iegādājoties ventilācijas aprīkojumu tiešsaistē, pievērsiet uzmanību šādām lietām:

 • Pirms iegādājaties preci internetā, pārbaudiet atsauksmes par veikalu: reizēm pietiek ar veikala nosaukuma ievadīšanu Google, lai izprastu, cik droši ir tajā iepirkties, iepazīstieties ar atsauksmēm Google un apskatiet kā tiek reaģēts uz sūdzībām, ja tādas ir. Noteikti iepazīstieties ar veikala iepirkšanās noteikumiem, jo dažkārt tur var atrast informāciju, kas tieši var ietekmēt vēlmi iepirkties, piemēram, naudas atgriešanas politika vai komplektēšanas izmaksas. 
 • Pirms pasūtījuma veikšanas pārliecinieties par piegādes termiņiem:  Bieži tiek norādīts, ka prece ir pieejama, kad vēlies to iegādāties, to nepieciešams pasūtīt un piegādes termiņi ir ļoti aptuveni. Atcerieties, ka speciālo pasūtījuma preci šādos gadījumos atgriezt nevarēs, tāpēc jau iepriekš par to vienojaties ar veikalu rakstiski. 
 • Pirms iepērkaties, vienkārši salīdziniet cenas: Latvijā ir daudz dažādu e-veikalu un tikpat dažādas arī ir cenas, bet nereti atklājas, ka lētākā cena ir tikai marketinga triks, lai klientu pievilinātu un tad atklājas cita aina.

Kāpēc iepirkties tieši pie mums?

BuvCom.lv izceļas ar augstas kvalitātes ventilācijas iekārtu un citu klimata sistēmu piedāvājumu, rūpīgi izvēloties tos no uzticamiem ražotājiem. Mēs ne tikai pārdodam produktus, bet arī sniedzam klientiem vērtīgu informāciju un padomus par sistēmas izvēli. Šī pieeja ļauj klientiem veiksmīgi plānot un īstenot savus projektus, pilnveidojot tos ar profesionāļu ieteikumiem. 
Mēs esam pārliecināti, ka mūsu piedāvājums un uz klientu orientētā pieeja ļaus jums veiksmīgi īstenot savus projektus.