Relaksācijas augstākā pilotāža: Izcila vanna

Relaksācijas augstākā pilotāža: Izcila vanna

Lasīts: 30 Komentāri: 0

Atpūta, relaksācija un iekšējo bateriju uzlāde – vanna ir atslēga tam. Ja esiet ieplānojuši izveidot vai renovēt vannas istabu – svarīgākais jautājums ir tās izmērs, vai jums ir pietiekoši vietas vannai? Kādu uzstādīšanas veidu izvēlēties? Ir vairāki kritēriji pēc kuriem vadīties izvēloties vannu savā telpā jau pašā plānošanas procesā. Viss ir atkarīgs no vannas istabas izkārtojuma, vēlmēm un gaumes. Ar padomiem dalās Villeroy&Boch uzņēmums.


Iebūvējamā vanna – praktiska un estētiska

Imagem
Iebūvējamā vanna ir skaists, praktisks un piemērots risinājums, kurš pieskaņojas jebkurai vannas istabai. Tās var tikt uzstādītas gan stūrī, gan nišā, kombinēt ar ražotāja paneli vai saskaņot ar visas telpas flīzēm, radot vienotu efektu. Šāda tipa vannām pieejami neskaitāmi izmēri un formas. Villeroy&Boch vannu kolekcijai Collaro izveidota speciāla mala, kur ērti un praktiski uzglabāt dažādus vannas istabas piederumus, bet otra mala izveidota īpaši plāna, radot viegluma sajūtu telpā. Iebūvējamās vannas ir ērti sakomplektēt ar ūdens maisītājiem, jo tos iespējams uzstādīt gan uz vannu malas, gan iebūvēt sienā. Šādas vannas ir ļoti ērti kopt, jo nav grūti aizsniedzamu vietu, viss ir noslēgts.

Ja telpa ir maza, bet vēlme vannu padarīt maksimāli lielāku Villeroy&Boch piedāvā Loop&Friends kolekciju, kur pieejami asimetriski izmēri, ļaujot taupīt vietu, tajā pašā laikā nezaudējot vannas funkcionalitāti.
 

Brīvi stāvoša vanna – uzmanības piesaistītāja

Imagem
Ja telpa ir gana liela, brīvi stāvoša vanna kļūs par tās centrālo objektu, radot modernas un ekskluzīvas vannas istabas iespaidu. Brīvi stāvošas vannas, kuras novietotas uz grīdas radīs monumentālu iespaidu, bet vannas, kuras novietotas uz kājiņām luksus vintage stilu. Šādas vannas ne tikai izskatās eleganti, bet ir arī funkcionālas un fleksiblas. Tās iespējams novietot jebkur telpā – pie loga, telpas vidū vai speciālā nišā. Ja esiet gana drosmīgs un pati telpa ir neitrālos toņos, iesakām izvēlēties vannu, kuras panelis ir krāsains. Villeroy&Boch piedāvā brīvi stāvošas vannas ar vairāk nekā 200 krāsu iespējām. Jaunums 2020. gadā ir vanna, kura pieejama matētā tonī.


Pie sienas uzstādāma vanna – ietaupa vietu, bet saglabā stilu

Imagem
Pie sienas uzstādāmās vannas rada iespaidu, ka tās ir kā brīvi stāvošās vannas. Vannas ir ļoti praktiskas, jo iespējams noslēpt visas caurules, bet redzamā puse ir ērti kopjama. Šāda tipa vannas neaizņemt daudz vietas, kas tās padara par modernu un ērtu risinājumu mazās telpās. Lai padarītu vannu vēl akcentētāku, iespējams metāla detaļas izvēlēties zelta, šampanieša vai melnā tonī no Villeroy&Boch, kā arī vannas paneli jebkurā no pieejamajiem krāsu paletes toņiem.
 

Komentāri

Rakstīt komentāru